Ana SayfaCaddeŞeyma Subaşı dolandırılma iddialarına cevap verdi

Şeyma Subaşı dolandırılma iddialarına cevap verdi

Mısırlı Mohammed Alsaloussi’nin evlilik teklifi kabul eden ve hamileliğini açıklayan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde iş adamından ayrılmış ve bebeğini de aldırmıştı.

Mısırlı Mohammed Alsaloussi’nin evlilik teklifi kabul eden ve hamileliğini açıklayan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde iş adamından ayrılmış ve bebeğini de aldırmıştı.

Yaşanan gelişmelerin ardından arkadaşlarıyla birlikte İbiza Adası’nda görülen sosyal medya fenomeni, bugün konuyla ilgili ilk kez bir açıklama yaptı.

Sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan Subaşı, en büyük destekçisinin kızı olduğunu belirtti. İşte Şeyma Subaşı’nın yaptığı o paylaşım.

Her yaptığı olay olan Şeyma Subaşı, yine magazin gündemine bomba gibi düştü! Evlilik teklifi, düğün, bebek itirafı ve düşük haberi derken Subaşı’ndan önceki gün şok bir hamle geldi.

Ortaya farklı iddialar atılmıştı

Subaşı, sosyal medya hesabından Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğrafları sildi. Ortaya ise farklı iddialar atıldı.

Tüm hediyeler sahte çıktı

Atılan iddialardan bir tanesi ve en önemlisi Mısırlı iş adamının dolandırıcı olduğuydu. Konuyla ilgili şüpheleri olan Subaşı’nın taktığı tektaş yüzük başta olmak üzere aldığı pahalı hediyelerin hepsi de sahte çıkmış.

Konuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı

Bebeğini aldıran ve sevgilisinden ayrılarak zor günler geçiren Şeyma Subaşı, bugün sosyal medya üzerinden ilk kez konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat