Ana SayfaCaddeSibel Can, Kıbrıs Concorde Luxury Resort’ta unutulmaz bir geceye...

Sibel Can, Kıbrıs Concorde Luxury Resort’ta unutulmaz bir geceye imza attı

Sibel Can, 1,5 yıl aradan sonra Kıbrıslı sevenleriyle buluştu. Türk müziğinin güçlü seslerinden Sibel Can, önceki akşam Kıbrıs Concorde Luxury Resort’ta sahne aldı.

Sibel Can, 1,5 yıl aradan sonra Kıbrıslı sevenleriyle buluştu. Türk müziğinin güçlü seslerinden Sibel Can, önceki akşam Kıbrıs Concorde Luxury Resort’ta sahne aldı.

Pandemi sonrası yasakların kalkmasıyla birlikte 1,5 yıl aradan sonra Kıbrıslı sevenleriyle buluşan Sibel Can, adeta sahnelere verilen aranın acısını çıkardı.

Kıbrıs’ta olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Sibel Can, “1,5 yıl aradan sonra Kıbrıs’ta olmak beni inanılmaz mutlu etti.

Gerçekten çok özlemişim. Bunu ifade etmek istiyorum. Benim için çok özel bir gece olacak.

Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Sosyal mesafemize dikkat ederek izleyelim. Aman sonra yine başlar bu pandemi mahvoluruz.” diye konuştu.

Kırmızı sahne elbisesiyle göz kamaştıran Sibel Can, konserine ‘Bil Diye Söylüyorum’ şarkısıyla başladı.

Eski ve yeni şarkılardan oluşan bir repertuar hazırlayan şarkıcı, sırasıyla ‘Senden Başka Kimsem Yok, ‘Hayat’, ‘Kış Masalı’, ‘Kader’ ve ‘Lale Devri’ şarkılarını seslendirdi. Can, sahnede kaldığı sürede kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Müslüm Gürses’i andı

Sibel Can, 2013 yılında hayatını kaybeden arabesk müziğinin sevilen ismi Müslüm Gürses’i unutmadı.

Yaşayan ve yaşamayan bütün ustalara saygı duyduğunu dile getiren Sibel Can, “Bizim bir televizyon programımız vardı. Sevgili Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici ile birlikte yapmıştık.

‘Şarkılar Bizi Söyler’ yine Kanal D ekranlarında devam edecek. Bütün gelmiş geçmiş, yaşayan yaşamayan bütün değerli müzisyenlere saygı programı. Şimdi birkaç tane söylemek, yad etmek istiyoruz.

Müslüm Baba ile başlamak istiyorum. Ruhu şad olsun. Hiçbir zaman unutulmayacak bir insan, unutulmaz bir ses” diyerek usta ismi andı.

Can, Müslüm Gürses’in seslendirdiği ‘Paramparça’ ve ‘Tutamıyorum Zamanı’ şarkılarını okudu.

Devler sahnede buluştu

Uzun bir aradan sonra Kıbrıs’ta sahne alan Sibel Can’ı bu unutulmaz gecede Zülfü Livaneli yalnız bırakmadı.

Zülfü Livaneli sürpriziyle karşılayan Sibel Can, ‘Hocam’ dediği Livaneli’yi ‘Sizi görünce aniden heyecanlandım.

Çok mutlu oldum” sözleriyle sahneye davet etti. Sahneye çıkan Zülfü Livaneli, “Sibel Can’ın, sevgili kardeşimin bunca yıl bu kadar zirvede kalması şununla, bununla, magazinle izah edilecek bir şey değil.

Harika bir yorumcu olduğu için zirvede.” sözleriyle Can’a övgü dolu sözler sarfetti. Birlikte ‘Yiğidim Aslanım’, ‘Sevda Değil’, ve ‘Leylim Ley’ şarkılarını seslendiren ikili, uzun süre seyircilerden alkış aldı.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat