42.3 C
Antalya
Ana SayfaCaddeSıla, Hazer Amani ile olan tüm fotoğraflarını sildi

Sıla, Hazer Amani ile olan tüm fotoğraflarını sildi

Ünlü şarkıcı Sıla ve Hazer Amani çifti 2020 yılında nikah masasına oturdu ancak kısa bir süre sonra boşanma kararı kaldı.

2021 yılında evlilikleri noktalayan ünlü çift sosyal medyada fotoğraflarını silmemişti. Sıla’dan ilk hamle geldi ve Hazer Amani ile tüm fotoğraflarını sildi.

Hazer Amani, Sıla ile olan mutlu anlarına ait fotoğrafları henüz silmedi.

Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü iddiası ile mahkemelik olan ve aynı dönem Hazer Amani’nin aracının arkasında sarmaş dolaş uyurken görüntülenen Sıla cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

2020 yılında evlenip sürpriz bir kararla 2021 yılında boşanma kararı alan ünlü çift dostça ayrıldıklarını söyleniş basına daha fazla açıklama yapmamıştır.

Ünlü çift boşanmasının ardından sosyal medya hesaplarından fotoğrafları silmemişti.

Boşanmanın ardından ilk kimin fotoğrafları sileceği merak edilirken Sıla’dan hamle geldi. Ünlü şarkıcı, eski eşi Hazer Amani ile olan tüm fotoğraflarını kaldırdı.

MasterChef Türkiye yarışması ile adını duyuran ünlü şef Hazer Amani ise Sıla ile olan fotoğraflarını henüz silmedi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat