40.3 C
Antalya
Ana SayfaYaşamSıradışı ve tuhaf tarzıyla bilinen yönetmen Tim Burton Netflix’e...

Sıradışı ve tuhaf tarzıyla bilinen yönetmen Tim Burton Netflix’e dizi çekecek

Sıradışı ve tuhaf tarzıyla bilinen yönetmen Tim Burton’un yöneteciği ‘The Addams Family’ dizisinden uyarlama ‘Wednesday’ yakında Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Senaristliğini Alfred Gough ve Miles Millar’ın yapacağı uyarlama dizinin odak noktasında Wednesday Addams karakteri yer alacak.

Özellikle ağır çekim animasyon tekniği ile çekilen filmlerinde karakterlerinin abartılı olmalarına rağmen insani değerlerini kaybetmemelerine dikkat çeken ABD’li yönetmen Burton’ın kariyerinde ilk defa live-action dizi uyarlamasına imza atacak.

Filmloverss’ın aktardığına göre, ismi “Wednesday” olarak belirlenen Tim Burton imzalı Addams Family dizisi, Wednesday Addams karakterini odak noktasına alacak.

YAYIN TARİHİ HENÜZ NETLEŞMEDİ

Dizi, izleyiciyi Wednesday Addams’ın Nevermore Akademisi’nde öğrenci olarak geçirdiği yıllara davet edecek.

Ortaya çıkan psişik yeteneklerinde ustalaşmaya başlayan karakter, kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engellemeye çalışırken; 25 yıl önce ebeveynlerinin karıştığı doğaüstü gizemi de çözmeye çalışacak.

Smallville’ın senaristleri Alfred Gough ve Miles Millar‘ın yaratıcısı ve aynı zamanda dizi sorumlusu (showrunner) olduğu bu dizinin yayın tarihi henüz netlik kazanmadı.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat