42.3 C
Antalya
Ana SayfaCaddeTan Taşçı, kariyerinin ilk Harbiye konserinde bayrak dikti

Tan Taşçı, kariyerinin ilk Harbiye konserinde bayrak dikti

Konser öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Taşçı, kariyerinin ilk Harbiye konseri öncesi soruları yanıtladı. Biletleri günler öncesinden biten konsere gösterilen ilgiye çok teşekkür etti.

Tan Taşçı, Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla gerçekleşen “Söz&Müzik: Tan Taşçı” Açıkhava Turnesi’nin İstanbul ayağı için dün gece Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ndeydi.

“Birbirimizi uzun zamandır bekledik.”

Konser öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Taşçı, kariyerinin ilk Harbiye konseri öncesi soruları yanıtladı. Biletleri günler öncesinden biten konsere gösterilen ilgiye çok teşekkür etti.

Birbirimizi uzun zamandır bekledik diyen Tan Taşçı, kendi yazdığı söz ve bestelerinden oluşan repertuarı ile Harbiye seyircisinin karşısına çıkmanın sorumluluğuyla çok çalıştıklarını dile getirdi.

Kendi Çizdiği Bayrağı Harbiye’ye Dikti.

“Gülün, Gülmek Devrimci Bir Eylemdir.”

Konsere “Asla”, “Kalbime Gömüyorum”, “Ağla Ağla” ile başlayan Taşçı, 2.5 saat sahnede kaldı. İlk albümünden günümüze bestelediği şarkıların yeni versiyonlarını seyircisi ile buluşturdu.

Şık sahnesi, herkesi kendine hayran bırakan performansı ile İstanbullular’a unutulmaz bir gece yaşatan Taşçı, Harbiye’nin bu sezon ilk işini yaptı.

Konser sonu alkışlar eşliğinde hit şarkılarından “O’na Söyle” ile sahneye dönen sanatçı, kendi tasarımı olan, siyah kumaş üzerine çizdiği gülen güneş temalı bayrağı Harbiye’ye dikti

“Hayat karşınıza ne şekilde çıkarsa çıksın, doğrularınızdan ve ışığınızdan asla taviz vermeyin.

Gülün, gülmek devrimci bir eylemdir.” diyerek kendisini ayakta alkışlayan seyircileri ile vedalaştı. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen konsere ilgi büyüktü.

Sanatçı yoğun istek üzerine Bayhan Prodüksiyon organizasyonu ile 22 Temmuz, 01-02 Ağustos ve 16 Ekim’de tekrar Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde olacak.

“Söz&Müzik: Tan Taşçı” Açıkhava Turnesi Temmuz & Ağustos Programı;

 • 22 Temmuz 2021 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu
 • 24 Temmuz 2021 Antalya Açıkhava Tiyatrosu
 • 27 Temmuz 2021 Altın Güvercin Amfi Tiyatro (Kuşadası AVM)
 • 01 Ağustos 2021 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu
 • 02 Ağustos 2021 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu
 • 09 Ağustos 2021 İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
 • 13 Ağustos 2021 Altınoluk Amfi Tiyatrosu
 • 14 Ağustos 2021 Ayvalık Amfi Tiyatrosu
 • 19 Ağustos 2021 Altın Güvercin Amfi Tiyatro (Kuşadası AVM)
 • 21 Ağustos 2021 Marmaris Amfi Tiyatro
 • 31 Ağustos 2021 Bodrum Antik Tiyatro
- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat