42.3 C
Antalya
Ana SayfaCaddeTaner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu masalsı bir düğünle evlendi...

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu masalsı bir düğünle evlendi !

Son yılların kendi kuşağında en çok konuşulan oyuncularından Taner Ölmez ve başarılı meslektaşı Ece Çeşmioğlu, 28 Haziran Pazartesi günü gerçekleşen düğün töreni ile evlendi.

Son yılların kendi kuşağında en çok konuşulan oyuncularından Taner Ölmez ve başarılı meslektaşı Ece Çeşmioğlu, 28 Haziran Pazartesi günü gerçekleşen düğün töreni ile evlendi.

Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıyarken, bu ana çiftin aile ve yakın arkadaşları tanıklık etti.

Genç kuşağın başarılı oyuncuları Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu, uzun zamandır var olan birlikteliklerini masalsı bir düğünle mutlu sona dönüştürdü.

Doğanın kalbinde yeşilliklerin içinde gerçekleşen bir törenle dünya evine giren çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.

“Evet” dedikleri sırada espri dolu anların yaşandığı törende Taner Ölmez’in şahitliğini meslektaşları Ferit Kaya ve Erkan Avcı yaparken, Ece Çeşmioğlu’nun şahitliğini ise oyuncu arkadaşları Gökşen Ateş, Tuğçe Açıkgöz ve Özlem Öcalmaz Yıldız üstlendi.

Törenin ardından doyasıya eğlencenin yaşandığı düğüne Çağatay Ulusoy, Serkan Keskin, Meriç Aral, Ece Yörenç, Onur Tuna, Elif Doğan, Fırat Altunmeşe, Sercan Badur ve Nik Xhelilaj başta olmak üzere televizyon ve sinema dünyasının pek çok ünlü ismi katıldı.

Pandemiden ötürü çiftin aile ve arkadaşlarından oluşan küçük bir grubun katıldığı törende konuklar Ölmez ve Çeşmioğlu’nun mutluluğunu paylaşırken eğlenceli anlar da yaşadılar.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat