Ana SayfaMedyaThe Serpent dizisinin Türk oyuncusu İlker Kaleli, Twitter’da dünya trend topic listesine...

The Serpent dizisinin Türk oyuncusu İlker Kaleli, Twitter’da dünya trend topic listesine girdi

BBC’nin ardından Netflix’te yayınlanan The Serpent dizisinin Türk oyuncusu İlker Kaleli, Twitter’da dünya trend topic listesine girdi.

BBC ve Netflix ortak yapımı The Serpent dizisinde 70’li yıllardaki seri katil Charles Sobhraj’ın kurbanlarından birini oynayan İlker Kaleli Twitter’da dünya trend topic listesine girdi.

İngiltere’de yılbaşı sonrası yayına girdiğinde IMDB puanıyla yılın en iyi açılışını yapan The Serpent, Netflix’te de gösterime girdi.

En çok izlenenler arasında yer alan uluslararası projenin Türk yıldızı olan, dünya çapındaki oyuncumuz İlker Kaleli, önceki gün Twitter’da global listeye girdi.

Son olarak Poyraz Karayel ve Öğretmen dizilerinde oynayan İlker Kaleli London Academy of Music and Dramatic Arts’ın 4 yıllık bölümünü bitiren Türkiye’den tek oyuncu olarak biliniyor.

İlker Kaleli, The Serpent’taki rolüyle övgü almaya devam ederken milli gururumuz yorumları yapılıyor.

Doctor Who dizisindeki rolüyle de tanınan Jenna Coleman ile İlker Kaleli’nin The Serpent’taki dans sahneleri büyük ilgi gördü.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat