Ana SayfaDekorasyon''Tiny House Adalı'' ile özgür yaşam deneyimi

”Tiny House Adalı” ile özgür yaşam deneyimi

Hafif çelik yapıları mobilize ederek, kent yaşamına alternatif, özgür bir yaşam deneyimi sunan mobil evler, “Tiny House Adalı” markasıyla kullanıcıyla buluşuyor...

Tekirdağ’da 1985 yılından bu yana çelik yapı sektöründe faaliyet gösteren Adalı A.Ş. üretimini gerçekleştirdiği hafif çelik yapıları mobilize ederek, kent yaşamına alternatif, özgür bir yaşam deneyimi sunan mobil evlerini, “Tiny House Adalı” markasıyla duyurdu.

Metrekare olarak küçük ama 3 ila 4 kişilik bir ailenin yaşamı için gerekli tüm konfor öğelerini içinde barındıran, O2 belgeli, trafiğe çıkabilen, plakalı, ruhsatlı bu mobil evleri, Tekirdağ’da bulunan Tiny House Adalı Showroom’unda, görmek ve gezmek mümkün.

Tiny House Adalı marka mobil evlerin mimari tasarımlarını yapan iç Mimar Hikmet Erdem Alp; “Evlerimizin tüm bölümleri estetik, işlevsellik ve konforu buluşturan akıllı çözümler ile tasarlandı.

Her santimetresi, küçük yaşam için iyi düşünülmüş ve uyarlanmış evlerimiz, bir mobil karavana göre daha çok yuva hissi veren, oturma odaları, mutfakları, yatak odaları, banyoları ve depolama alanları bulunmaktadır.

Standart modellerimizin yanı sıra müşterilerimizin yaşam tarzı, beğenileri ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş farklı ürünler de tasarlıyoruz.”

Tiny House Adalı’da Yaşam

Tiny House Adalı mobil evleri, 2000-3500 kg aralığında ve 15 farklı modelde üretildi. Müşterilerine plakalı ve ruhsatlı olarak teslim edilen Tiny House Adalı evleri imar izni gerektirmediği gibi toprak koruma kanununa da uygun yapılardır.

Tiny House Adalı evleri sahiplerine doğal hayatın ortasında, ormanda veya bir gölün kenarında, dağların arkasında muhteşem bir günbatımı manzarasında, sevdikleri ile evlerinin konforunda yaşamı deneyimleme imkanı sunuyor.

Daha az eşya ile doğal yaşam taleplerini karşılayan bu evler lüks, estetik ve özgürlüğü bir arada barındırıyor. Bu konsept ayrıca daha az kullanılan kaynaklarla, ekolojik ayak izimizi hafifleterek gelecek için daha iyi bir dünya vaat ediyor.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat