42.3 C
Antalya
Ana SayfaGüzellikTop modeller göz altı morluklarından nasıl kurtuluyor

Top modeller göz altı morluklarından nasıl kurtuluyor

Yaşınız kaç olursa olsun göz altı morlukları uykusuz ve mutsuz bir ifadenin yanında sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösteriyor.

Uzun süreli telefon ve bilgisayar kullanımı ve daha birçok dış etken gözlerimizi yoruyor ve göz altı morlukları gibi olumsuz sonuçlar kaçınılmaz oluyor.

Bu durum da yorgun, uykusuz ve yaşlı duran bakışlara sahip olmamıza neden oluyor. Peki bundan kurtulmanın bir yolu yok mu? Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu, göz altı morluklarının 10 dakikalık bir çözümü olduğunu söylüyor.

Shambala Clinic Medikal Direktörü Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu, günümüzde göz altı koyuluklarının çok erken yaşlarda oluştuğunu ifade ediyor: “Cep telefonları, tabletler sizi can sıkıntısından kurtarsa da aslında göz altlarınızın düşmanı.

Ayrıca uykunuza dikkat etmiyorsanız ve sigara kullanıyorsanız işiniz daha da zor. Yaşınız kaç olursa olsun göz altı morlukları uykusuz ve mutsuz bir ifadenin yanında sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösteriyor.”

IŞIK DOLGUSU İLE POZİTİF İFADE

Gözlerinizin altı mor ise hemen üzüntüye kapılmayın! Göz altı morluklarının kapatılması ve oluşan şişliklerin giderilmesi çok kolay. Işık dolgusu ile 10 dakikada morluklardan kurtulmuş daha pozitif bir ifadeye sahip olabiliyorsunuz.

ÖĞLE ARASINDA YAPTIRABİLİRSİNİZ

Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu ışık dolgusunun özellikle şehir hayatında tempoyla çalışan kişiler için kurtarıcı olduğunu belirtiyor. Hem uygulaması da çok kolay ve kısa sürede yapılabiliyor.

Op. Bayraktaroğlu: “Uygulamayı öğle yemeğinde yaptırıp hayatına kaldığı yerden devam eden kişilerin sayısı az değil. Ayrıca ışık dolgusunu uzun süre kullanabiliyorsunuz.

Yorgun ve uykusuz ifadeden kurtulup ışıltılı bir yüz ifadesine kavuşmak sizi iş ve özel hayatınızda fazlasıyla mutlu edecektir.” diyor.

KENDİ BAKIMINIZI EKSİK ETMEYİN

Ancak göz altlarımı böyle seviyorum diyenlerdenseniz o zaman yine de bakım şart. En azından evde kendiniz uygulayabileceğiniz göz maskeleri, göz kremleri ve serumlar ya da kapatıcılar kısa süreli yardımınıza koşacaktır.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat