Ana SayfaKepezTütüncü ailesi final heyecanına hazır

Tütüncü ailesi final heyecanına hazır

Fraport TAV Antalyaspor’un “Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin” sloganıyla başlattığı bayrak kampanyasına destek veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kızı Zeynep Hatice ile Antalyaspor formasını giyerek, sosyal medya hesaplarından final heyecanına hazır olduklarını duyurdu.

Fraport TAV Antalyaspor’un, Ziraat Türkiye Kupası Final karşılaşması öncesinde “Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin” sloganıyla başlattığı bayrak kampanyasına ilgi büyüyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, Fraport TAV Antalyaspor resmi Twitter hesabından yayınlanan bir video ile “Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin” sloganıyla başlatılan bayrak kampanyasına güçlü bir destek vereceklerini duyurmuştu.

Bunun üzerine Başkan Tütüncü, ilçe caddelerini Antalyaspor’un bayraklarıyla donattı. Kampanyaya desteğini sürdüren Tütüncü, geçtiğimiz günlerde Antalyaspor Store’ye giderek, ailesine takımın kırmızı beyaz formasını aldı.

Ziraat Türkiye Kupası Final karşılaşmasını büyük bir heyecanla bekleyen Başkan Tütüncü, karşılaşma öncesi, kızı Zeynep Hatice ile birlikte takımın formasını giyerek, sosyal medya hesaplarından; “Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin. Final heyecanına şimdiden hazırız biz.” diyerek, Antalyaspor’a desteğini bir kez daha duyurdu.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat