Ana SayfaKepezTütüncü, Zabıta Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutladı

Tütüncü, Zabıta Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutladı

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü kutlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Zabıta teşkilatımız kurulduğu günden bu yana 195 yıldır, Türk yerel yönetimlerinin en önemli birimlerinden birisi oldu” dedi.

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü kutlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Zabıta teşkilatımız kurulduğu günden bu yana 195 yıldır, Türk yerel yönetimlerinin en önemli birimlerinden birisi oldu” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Zabıta Teşkilatı’nın 195. kuruluş yıl dönümünde zabıta personeliyle bir araya geldi.

Zabıta Müdür Vekili Ali Arslan ve personelini makamında kabul eden Başkan Tütüncü, “Türk Zabıta Teşkilatımızın 195. yaşını kutluyorum, tebrik ediyorum.” dedi.

Zabıta teşkilatının kurulduğu günden bu yana 195 yıldır, Türk yerel yönetimlerinin en önemli birimlerinden birisi olduğunu belirten Başkan Tütüncü, “Dolayısıyla zabıtanın faaliyetlerini en güzel şekilde yapması vatandaşlarımızın sükun içerisinde, huzur içerisinde şehirlerimizde, beldelerimizde bir yaşam sürmesini sağlıyor.

Bu bakımdan zabıta faaliyetlerinin ne kadar önemli ve ne kadar kıymetli olduğunu çok iyi biliyorum. Özelde de bizim Kepez zabıtamızın çalışmalarını her zaman takdir ettiğimi ifade etmek isterim.

Kepez Zabıta Teşkilatı bugüne kadar kendisine kanunların verdiği her türlü görevi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisin de oldu. Bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. “diye konuştu.

13 yılda önemli başarılara imza attık

“Kepez zabıtamız son derece yenilikçi bir duygu ile de hareket ediyor.” diyerek sözlerine devam eden Tütüncü, “Geçtiğimiz 13 yıl içinde zabıta teşkilatının hizmetlerini çeşitlendirmek, farklılaştırmak, farkındalık oluşturmak noktasında önemli başarılara imza attık.

İnşallah bundan sonrada çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdüreceğiz. Personel, araç, ekipman noktalarında günden güne zaten Kepez zabıtası güçleniyor.

İnşallah daha güzel günlere birlikte yürüyeceğiz. Bütün zabıta çalışanlarımıza emeklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Zabıta teşkilatımıza nice yaşlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat