Ana SayfaCadde OnlineMedyaYeni dizi "Kalp Yarası"nın ikinci tanıtım filmi yayınlandı

Yeni dizi “Kalp Yarası”nın ikinci tanıtım filmi yayınlandı

Çekimleri Hatay-Antakya’da devam eden dizinin tanıtımı yayınlandıktan kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem oldu.

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yakında atv ekranında seyirciyle buluşacak ‘Kalp Yarası’ndan ikinci tanıtım yayınlandı.

Çekimleri Hatay-Antakya’da devam eden dizinin tanıtımı yayınlandıktan kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem oldu.

Zengin tarihi ve eşsiz kültürü ile medeniyetlerin buluşma noktası olan Hatay-Antakya’da geçen çarpıcı bir öyküyü ekranlara taşıyacak ‘Kalp Yarası’nın ikinci tanıtımında Gökhan Alkan’ın canlandırdığı Ferit’in öyküsünden ilk ipuçları yer aldı.

Tanıtımda, Ferit’in “Sen bakma benim böyle ayakta durduğuma, ben öyle bir darbe aldım ki iyi değilim” sözleri dikkat çekti.

Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alacak dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan,Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper yer alıyor.

Yaz sezonunun en iddialı, en coşku dolu yapımlarından biri olacak ‘Kalp Yarası’; genç yıldızlarla usta oyuncuları bir araya getiren güçlü oyuncu kadrosu, eşsiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile çok konuşulacak.

‘Kalp Yarası’ yakında atv’de başlıyor.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat