39.3 C
Antalya
Ana SayfaMedyaYeni dizi "Oluversin Gari"nin afişi yayınlandı !

Yeni dizi “Oluversin Gari”nin afişi yayınlandı !

FOX ekranlarında 6 Temmuz Salı günü izleyiciyle buluşmaya hazırlanan “Oluversin Gari” film serisinin afişi yayınlandı.

FOX ekranlarında 6 Temmuz Salı günü izleyiciyle buluşmaya hazırlanan “Oluversin Gari” film serisinin afişi yayınlandı.

Tanıtımları kadar afişiyle de ilgi toplayan seride Birand Tunca, Aslıhan Malbora, Tuğba Melis Türk ve Halil İbrahim Kurum gibi birbirinden çok sevilen oyuncular rol alıyor.

Yakında izleyiciyle buluşacak “Oluversin Gari”de; Arkeolog olan Güney (Birand Tunca), babası Salih’in (Suat Sungur) tarihi bir alanda otel yapacağını öğrenmesiyle Sahilköy’e doğru yola çıkar.

Otel yapımını durdurmak için araştırmaya başlayan Güney, köyde kendisi gibi otel yapımına karşı olan aktivist Derya (Aslıhan Malbora) ile tanışır.

Otel arazisini almak ve kazıya başlamak için rüşvetten, usulsüzlüğe her türlü dalavereye hazır olan Salih için işler, oğlunun Sahilköy’e gittiğini öğrenmesiyle karmakarışık olur.

Köyde varlığından şüphelendiği bir antik kentin izini süren Güney, kendini bir anda aşkın içinde bulur ama eski sevgilisi Seda’nın (Tuğba Melis Türk) ve köyde hazine arayanlarla otel yapılmasını isteyen köylülerin arasında kalır…

Yapımcılığını Juli Sanat’ın, yönetmenliğini Hasan Doğan’ın üstlendiği “Oluversin Gari” film serisinin senaryosunu Murat Gürvardar kaleme alırken, müziklerini ise Barış Aryay besteliyor.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat