Ana SayfaKültür SanatYılmaz Erdoğan: Keşke kadınlar arasında da bir kavuk olsa

Yılmaz Erdoğan: Keşke kadınlar arasında da bir kavuk olsa

‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?’ beyaz perde için hazırlandı. Tiyatroda Demet Akbağ’ın hayat verdiği karakteri ise Ecem Erkek canlandırdı.

Film çalışmaları için Çok Güzel Hareketler 2 programındaki görevini Eser Yenenler’e emanet eden Yılmaz Erdoğan’ın tiyatro oyunu olan ‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?’ beyaz perde için hazırlandı.

Tiyatroda Demet Akbağ’ın hayat verdiği karakteri ise Ecem Erkek canlandırdı. Dijital galada açıklamalarda bulunan Yılmaz Erdoğan, ‘Keşke kadınlar arasında da bir kavuk olsa’ ifadelerini kullandı.

Birçok başarılı dizi, film ve tiyatro oyunu yazıp oynayan Yılmaz Erdoğan’ın ‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?’ oyunu dijital bir platform için filme uyarlandı. Filmin dijital galası geçtiğimiz gün gerçekleştirildi.

Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? filminin yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu otururken başrollerinde Ecem Erkek, Yılmaz Erdoğan, Atakan Çelik, Merve Dizdar, Devrim Yakut, Ushan Çakır, Bülent Çolak ve Engin Alkan gibi başarılı isimler yerini alıyor.

“KEŞKE KADINLAR ARASINDA DA BİR KAVUK OLSA”

Galada açıklamalarda bulunan Yılmaz Erdoğan, ’25 yıllık bir hikaye bu. Asker kışlasında yazdığım öykünün buralara gelmesi heyecan verici. Daha önce bu rolü oynayan Demet Akbağ ve muhteşem ekibe selam olsun.

Keşke kadınlar arasında da bir kavuk olsa… Ecem, umarım sen de başka bir arkadaşa 20 yıl sonra bu rolü devredersin. Ecem dünyanın en komik olmayan en komiği’ ifadelerini kullandı.

“FİLM KIZ ÇOCUKLARINA GELSİN”

Daha sonra duygularını anlatmak için söz alan Ecem Erkek, ‘Metni o kadar seviyorum ki sarılasım geliyor. İçinde bulunduğumdan dolayı da büyük gurur duyuyorum. İlk sinema filmim. Bu film, özellikle kız çocuklarına gelsin’ dedi.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat