Ana SayfaKitapYücel Uygun’un 4. kitabı okuyucularla buluştu "Başarı Bir Yolculuktur"

Yücel Uygun’un 4. kitabı okuyucularla buluştu “Başarı Bir Yolculuktur”

DBA Consulting Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucusu, danışman, akademisyen ve yazar Yücel Uygun’un 4. kitabı okuyucularla buluştu.

“Başarı Bir Yolculuktur” adlı kitapta iş dünyasında sürdürülebilir başarı sağlamak için faydalı bilgiler yer alıyor.

DBA Consulting Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucusu, danışman, akademisyen ve yazar Yücel Uygun’un 4. kitabı “Başarı Bir Yolculuktur” raflardaki yerini aldı.

Kitapta iş dünyasında sürdürülebilir başarı sağlamak için faydalı bilgiler yer alıyor.

Hayata dair büyük resmi olan birey sayısını artırmayı ve şirketlerin/çalışanların sürdürülebilir başarılara imza atmasına katkı sunmayı amaçlayan Yücel Uygun, “Başarı Bir Yolculuktur” adlı kitabında; başarı için evrensel olan bazı disiplinlerin, etkili bir şekilde uygulandıklarında bireylere, çalışanlara ve işletmelere sağlayacağı faydalar konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

Geleceğinde başarıyı merkeze koymak isteyenlere hitap ediyor.

Yücel Uygun’un son kitabı işletme sahibi olan ya da gelecekte yönetici veya tepe yönetici koltuğuna oturmak isteyenlere, işinde ve özel hayatında başarıyı yakalamak isteyen çalışanlara ve geleceğinde başarıyı merkeze koymak isteyenlere hitap ediyor.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat