40.3 C
Antalya
Ana SayfaMuratpaşaYüksekalan Mahallesin’de çalışmalar devam ediyor

Yüksekalan Mahallesin’de çalışmalar devam ediyor

Kentte etkili olan sağanak nedeniyle ara verilen çalışmalar, yağışın etkisini kaybetmesiyle birlikte yeniden başladı.

Muratpaşa Belediyesi, yaklaşık 10 bin nüfusuyla kentin en eski mahallerinden Yüksekalan’da cadde ve sokak yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmaların şubatın ikinci yarısında tamamlanması hedefleniyor.

Antalya’da, kentin ana ulaşım aksları Adnan Menderes ve Mevlana bulvarlarıyla Fahrettin Altay ve Ali Çetinkaya caddeleri arasında kalan Yüksekalan Mahallesi’nde Muratpaşa Belediyesi’nin yenileme çalışmaları devam ediyor.

Kentte etkili olan sağanak nedeniyle ara verilen çalışmalar, yağışın etkisini kaybetmesiyle birlikte yeniden başladı.

Mahallenin 8 bin 12 metre uzunluğundaki 46 sokağıyla birlikte Fahrettin Altay Caddesi ve Mevlana Bulvarı bağlantı yolu Fethi Okyar Caddesi’ni kapsayan çalışmaların şubat ayının ikinci yarısında tamamlanması hedefleniyor.

Sokak sokak ilerleyen yenileme çalışmalarda, önce eski asfalt tamamen kazanırken ardından sıcak asfalt serimi yapılıyor. Çalışmalarda 10 bin 668 ton sıcak asfalt kullanılacak.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat